GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

Sieć partnerska

Nasza działalność opiera się na dwóch filarach

I filar

Pierwszym filarem naszej działalności jest kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych na potrzeby klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Usługi te realizujemy najczęściej w formule „od A do Z”, począwszy od wykonawstwa studium wykonalności, przez projekty, aż po montaż wszystkich elementów instalacji.

II filar

Drugi filar działalności stanowi dostarczanie wysokiej jakości produktów z zakresu fotowoltaiki wyspecjalizowanym firmom. Aktualnie współpracujemy z siecią ponad 100 instalatorów z całej Polski, zaopatrując ich w najbardziej wydajne moduły fotowoltaiczne na rynku, jak i nowoczesne mikroinwertery.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Z powodzeniem działamy w branży odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy marką, wchodzącą w skład przedsiębiorstwa BTI Gumkowski, którego doświadczenie w branży energetycznej i cieplnej sięga 1994 roku. Przedsiębiorstwo jest również właścicielem marki KIPI – czołowego producenta urządzeń grzewczych, marki BTI Usługi, świadczącej kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali oraz marki BTI Instal, oferującej montaż instalacji grzewczych.

Czym jest program partnerski BTI Solar?

Markę BTI Solar tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów. Nasza działalność obejmuje głównie województwo wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie oraz kujawsko-pomorskie. Intensywny rozwój branży fotowoltaicznej, a wraz z nim wzrost popularności naszej marki sprawił, że zrodziła się idea stworzenia sieci partnerów, dzięki której będziemy w stanie dostarczać nasze rozwiązania na terenie całego kraju.

Jak przebiega współpraca?

Współpraca rozpoczyna się od spotkania z naszym doradcą, który szczegółowo omówi jak działa nasz system poleceń oraz na jakie korzyści możesz liczyć. Na tym etapie otrzymujesz od nas niezbędne materiały marketingowe.

Nawiązujesz kontakt z pierwszym potencjalnym klientem, przekazujesz nam jego dane kontaktowe przez aplikacje mobilną. My przypisujemy do niego dedykowanego opiekuna, który od tej pory odpowiada za prawidłowy przebieg obsługi.

Po przeprowadzonym audycie u klienta, przedstawiamy mu skalkulowaną wycenę kompleksowej instalacji.

Wykonujemy montaż instalacji, wykorzystując przy tym produkty renomowanych producentów. Po zakończeniu inwestycji otrzymujesz wynagrodzenie.

Dzięki aplikacji mobilnej możesz na bieżąco śledzić proces obsługi przekazanego nam klienta.

Zamów kontakt z naszym doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym: miejscowość, telefon, mail przez administratora danych firmy BTI GUMKOWSKI Sp.zo.o. Sp.k. ul Obornicka 71, 62-002 Suchy las KRS 0000520520 w celu informacyjno – marketingowym. Podaję dane osobowe dobrowolnie, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej (kliknij, aby przejść), w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE

qode-np-item
1
Kontaktujesz się z nami i otrzymujesz najlepiej skalkulowaną wycenę kompleksowej instalacji z montażem
qode-np-item
2
Podpisujemy umowę z deklaracją gwarancji na montaż, wydajność i niezawodność instalacji. Możesz spać spokojnie!
qode-np-item
3
Wykonujemy kompleksowy i sprawny montaż instalacji fotowoltaicznej z wykorzystaniem najtrwalszych paneli.
qode-np-item
4
Cieszysz się fotowoltaiką zdolną do zredukowania wysokości rachunków za prąd nawet do zera
Call Now ButtonZadzwoń do nas!