GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

O marce

NASZ ZESPÓŁ

Marka BTI Solar wchodzi w skład grupy BTI Gumkowski, której doświadczenie w branży energetycznej i cieplnej sięga 1994 roku. Zatrudniamy ponad 100 osób i dysponujemy zapleczem technicznym o powierzchni ok. 5000 m2. Z powodzeniem działamy w branży odnawialnych źródeł energii (OZE), zajmując się kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych na potrzeby, zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zlecenia realizujemy przede wszystkim w formule „od A do Z”, począwszy od wykonawstwa studium wykonalności, przez projekty, aż po montaż wszystkich elementów instalacji. Operujemy przy tym na najbardziej wydajnych modułach fotowoltaicznych na rynku, jak i nowoczesnych mikroinwerterach.

POZNAJ INNE MARKI BTI GUMKOWSKI

BTI Gumkowski to przedsiębiorstwo o szerokim profilu działalności. Oprócz marki BTI Solar jest również właścicielem marki KIPI – czołowego producenta urządzeń grzewczych, marki BTI Usługi, świadczącej kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali oraz marki BTI Instal oferującej montaż instalacji grzewczych.

ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE

qode-np-item
1
Kontaktujesz się z nami i otrzymujesz najlepiej skalkulowaną wycenę kompleksowej instalacji z montażem
qode-np-item
2
Podpisujemy umowę z deklaracją gwarancji na montaż, wydajność i niezawodność instalacji. Możesz spać spokojnie!
qode-np-item
3
Wykonujemy kompleksowy i sprawny montaż instalacji fotowoltaicznej z wykorzystaniem najtrwalszych paneli.
qode-np-item
4
Cieszysz się fotowoltaiką zdolną do zredukowania wysokości rachunków za prąd nawet do zera

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Nasi doradcy energetyczni czekają, aby sporządzić atracyjną wycenę i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Call Now ButtonZadzwoń do nas!