GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

„Mój prąd”

PROGRAM RZĄDOWY "MÓJ PRĄD 3.0"

W okresie między 1.07.2021 r., a 22.12.2021 r. trwa III edycja programu „Mój Prąd”, który umożliwia otrzymanie dofinansowania w wysokości do 3 tys. zł na mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy 2-10 kW. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto, to powinieneś wiedzieć, że inwestycja zwraca się najczęściej już po 6-8 latach od jej uruchomienia. Musisz jednak pamiętać, że budżet całego programu jest ograniczony, a druga tura naboru może skończyć się wcześniej, jeśli środki ulegną wyczerpaniu w wyniku dużego zainteresowania.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

  • Program skierowany jest do osób fizycznych, wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, a więc chociażby do właścicieli domów szeregowych, czy jednorodzinnych.
  • Dofinansowanie w formie dotacji wynosi do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji, wchodzącej w skład przedsięwzięcia, ale nie więcej niż 3 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.
  • Program „Mój Prąd” obejmuje mikroinstalacje fotowoltaiczne o mocy od 2 do 10 kW.
  • Wniosek o dofinansowanie można złożyć on-line przez portal Gov.pl po zrealizowaniu instalacji i podłączeniu jej do sieci elektroenergetycznej.
  • Program „Mój Prąd” łączy się z ulgą termomodernizacyjną.
  • Dotacja jest zwolniona z podatku PIT.

PRZYDATNE INFORMACJE O FOTOWOLTAICE

Zastanawiasz się ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna? Kiedy warto ją założyć? Jak szybko się zwróci? A może chcesz dowiedzieć się ile czasu zajmuje montaż instalacji i jak długim okresem gwarancji będzie objęta? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w specjalnie przygotowanej przez nas bazie wiedzy.

ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE

qode-np-item
1
Kontaktujesz się z nami i otrzymujesz najlepiej skalkulowaną wycenę kompleksowej instalacji z montażem
qode-np-item
2
Podpisujemy umowę z deklaracją gwarancji na montaż, wydajność i niezawodność instalacji. Możesz spać spokojnie!
qode-np-item
3
Wykonujemy kompleksowy i sprawny montaż instalacji fotowoltaicznej z wykorzystaniem najtrwalszych paneli.
qode-np-item
4
Cieszysz się fotowoltaiką zdolną do zredukowania wysokości rachunków za prąd nawet do zera

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Nasi doradcy energetyczni czekają, aby sporządzić atracyjną wycenę i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Call Now ButtonZadzwoń do nas!