GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

Pompy ciepła

POMPY RENOMOWANEJ MARKI KIPI

Nowoczesna pompa ciepła z serii Hero Premium marki KIPI gwarantuje wydajne ogrzewanie, chłodzenie domu oraz ciepłą wodę użytkową. Matowa, czarna obudowa zapewnia estetyczny oraz nowoczesny wygląd. Pompa wykorzystuje w pełni inwerterowe rozwiązanie z ekologicznym czynnikiem roboczym R32, a także technologię EVI.

ZASTOSOWANIE POMP HERO PREMIUM

Oferowana przez nas pompa typu powietrze-woda została zaprojektowana specjalnie dla nowych i modernizowanych domów. Doskonale sprawdzi się w budynkach mieszkalnych pod kątem grzania CWU, ogrzewania podłogowego, jak i współpracy z tradycyjnymi grzejnikami. Producentem pomp Hero Premium jest marka Kipi, wchodząca w skład grupy BTI Gumkowski, działającej na rynku grzewczym od 1994 roku. Kipi, oprócz pomp ciepła wytwarza także doceniane w całej Europie, innowacyjne palniki pelletowe oraz nagrzewnice powietrza.

 

Pompa KIPI została skonstruowana przy zastosowaniu zaawansowanych technologii w celu dostarczenia racjonalnych korzyści, takich jak m.in. wygoda, energooszczędność oraz prostota sterowania i obsługi. Co istotne, technologia kontroli ciśnienia czynnika zapewnia stabilną wydajność grzewczą w niskiej temperaturze i sprawia, że pompa ciepła bez trudu osiąga docelowe parametry pracy.

DOSTĘPNE MODELE

Hero Premium Q6

2,42 – 8,72 kW

Hero Premium Q10

4,77 – 12,69 kW

Hero Premium Q17

7,40 – 21,67 kW

SPRAWDŹ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY

Pompy ciepła to nie wszystko. Zobacz także stosowane przez nas panele fotowoltaiczne, mikroinwertery i systemy montażowe do fotowoltaiki.

ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE

qode-np-item
1
Kontaktujesz się z nami i otrzymujesz najlepiej skalkulowaną wycenę kompleksowej instalacji z montażem
qode-np-item
2
Podpisujemy umowę z deklaracją gwarancji na montaż, wydajność i niezawodność instalacji. Możesz spać spokojnie!
qode-np-item
3
Wykonujemy kompleksowy i sprawny montaż instalacji fotowoltaicznej z wykorzystaniem najtrwalszych paneli.
qode-np-item
4
Cieszysz się fotowoltaiką zdolną do zredukowania wysokości rachunków za prąd nawet do zera

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Nasi doradcy energetyczni czekają, aby sporządzić atracyjną wycenę i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Call Now ButtonZadzwoń do nas!