O nas

BTI Solar wchodzi w skład grupy BTI Gumkowski, której doświadczenie w branży energetycznej i cieplnej sięga 1994 roku. Zatrudniamy 50 osób i dysponujemy zapleczem technicznym o powierzchni ok. 5000 m2. Z powodzeniem działamy w branży odnawialnych źródeł energii (OZE), zajmując się kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych na potrzeby, zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zlecenia realizujemy przede wszystkim w formule „od A do Z”, począwszy od wykonawstwa studiów wykonalności, przez projekty, aż po montaż wszystkich elementów instalacji. Operujemy przy tym na najbardziej wydajnych modułach fotowoltaicznych na rynku, jak i nowoczesnych mikroinwerterach.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.
Henry Ford

NAJKORZYSTNIEJSZA
WYCENA W 24H

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy odpowiednie rozwiązania techniczne, czy też sporządzimy wycenę.